Miniaplikace

Akce 2007 - Letní noc

V sobotu 14. července jsme se všichni probudili do krásného letního dne. Snad poprvé ze celou historii pořádání kulturně společenských akcí pod širým nebem si s námi počasí nezahrávalo. Sluníčko se od rána vesele smálo na všechny pořadatele, a tak jsme se od počátku těšili, že letos proběhne letní noc v areálu u lesa bez deštivého strašáku. Hned od dvacáté hodiny, kdy byl večer s československými hity oficiálně zahájen, přicházeli návštěvníci samostatně i skupinově. Za chvíli byly stoly s lavičkami zaplněny. Při pohledu na plný parket se Habřéci usmívali, zase se nám něco povedlo, proběhlo hlavou nejednomu z nás. Opravdu, množství příchozích dávalo jasně najevo, že naplánovaný večer lákal nejen místní, ale i spoustu přespolních z blízkého i vzdálenějšího okolí.

I když nelze s jistou říct, co bylo tím největším lákadlem, je jasné, že souhra šťastných náhod dopomohla k tomu, že se večer skutečně vydařil. Tančilo se, jedlo, pilo, prostě pařilo. Ale nemyslete si, že taková událost patřila jenom mladým. Výběr hitů se zaměřoval i na střední a starší generaci, což si mnozí pochvalovali, neboť se „vrátili v čase“ do svých „nácti“ a užili si večer jako zamlada. A tak se věková hranice stírala na parketě i mimo něj. Všude to žilo, všichni se zkrátka bavili. Samozřejmě se našli i reptalové, kterým se zrovna nezalíbila nějaká skladba nebo něco jiného, ale nad takovými musí každý pořadatel mávnout rukou. Pokud většina září štěstím, není důvod něco měnit. A tak to letos na hřišti skutečně bylo.

Děkujeme všem, kteří zase po čase ukázali, že večer u televize není vždy to pravé ořechové. Jsme rádi za každého návštěvníka, i když se mu třeba nechce platit vstupné (byť bylo letos opravdu směšné), že nakonec přijde, aby ukázal, že bavit se s přáteli je i v dnešní uspěchané době stále ještě aktuální. Díky vám, kteří jste byli ochotni utratit nějakou tu korunu navíc a skvěle se při tom pobavit, protože jedině vy jste schopni přesvědčit pořadatele, že shánění, běhání a zařizování, které se mnohdy neobejde bez komplikací (letos to byly zejména potíže s klíči), stojí za tu námahu.

Děkujeme Vám!

Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc Letní noc
Webdesign Petr Konečný Římskokatolická farnost Lovčice Dívčí fotbalový klub Dračice Lovčice Parkety dveře okna podlahy nechvalín Tělovýchovná jednota Kovo Ždánice