Miniaplikace

Akce 2011 - Diskoples

Hippies v Lovčicích (22. ledna 2011)

Už v létě roku 2010 slíbili Habřéci zábavu ve stylu hippies. Počasí tehdy znemožnilo akci uskutečnit. (I když skutečným „hipísákům“ by ani ono „letní tornádo“ plány jistě nepřekazilo.)

Habřéci se tedy rozhodli využít připravené kostýmy a uskutečnit hippies party ne pod širým nebem, ale mezi stěnami kulturního domu. Zájem o takto laděnou diskotéku byl opravdu veliký. Prostě jsme se vám trefili do noty. A to je dobře. Fanoušci hippies, očividně spokojení s akčními cenami nápojového lístku, začali přicházet od brzkého započetí akce, což pro naši vesnici není zas tak typické.

Hipísáci proudili dovnitř, ven, nahoru, dolů a všude se dobře bavili. Hudba jejich rozjařenou náladu jen umocňovala. O zvukovou kulisu se i tentokrát bravurně postarala agentura Tarock, se kterou již tradičně spolupracujeme. I to se ukázalo jako dobrý tah.

Návštěvníci spokojeně tančili, jedli, pili a bavili se. Ti, co nepřišli, mohli jen závidět. My jsme si to užili. Děkujeme a příště se těšíme na další podobně vydařenou párty.

diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice diskoples Lovčice
Webdesign Petr Konečný Římskokatolická farnost Lovčice Dívčí fotbalový klub Dračice Lovčice Parkety dveře okna podlahy nechvalín Tělovýchovná jednota Kovo Ždánice