Miniaplikace

Akce 2007 - Diskoples

V sobotu 27. ledna měli všichni občané Lovčic možnost navštívit diskoples pořádaný slováckým souborem Habřéci a občanským sdružením Jordánek.

Zábava vypukla ve 20:00 prvními songy od mixážního pultu diskžokejů Agentury Tarock. Celý večer byl naplánován tak, aby si návštěvníci přišli na své, a proto byli oba páni hudby připraveni plnit veškerá hudební přání přítomných. Nutno říci, že se hrálo pro různé věkové skupiny, od mládeže až po ty, kteří se dají nazývat pamětníky. Ty mladší snad každý očekával, ovšem překvapením byly dvě zralejší spoluobčanky, které vůbec neodradil druh hudby a společně s ostatními si večer pěkně užili. Za jejich přízeň děkujeme a jejich výdrž obdivujeme.

Pro zpestření večera si připravila skupina Habřéček vystoupení na hudbu nesmrtelného filmu Pomáda. V rytmu rokenrolu to holky na sále pěkně rozpařily a navnadily tak ostatní na taneční parket.

Aby neměli zúčastnění málo zážitků, čekalo je ještě půlnoční překvapení v podání čtyř odvážných hochů s výstavními těly. Uskutečnili totiž společně obsluhu „nahoře bez“, čímž pobavili skutečně všechny. Nechyběla ani jejich taneční show, při které ze sebe vydali maximum, až třísky lítaly. Kdo tohle neviděl, o hodně přišel.

Celý večer probíhala ještě jedna akce, Jelzin party, a tak byli potěšeni i příznivci tohoto nápoje různých chutí. Jedlo se, pilo se, tančilo se a zpívalo se. Zkrátka, kdo se chtěl bavit, měl skvělou příležitost.

Myslíme si, že jsme nikoho z návštěvníků nezklamali. Dokonce můžeme říci, že na současné poměry, týkající se návštěvnosti kulturně společenských akcí v obci, se našlo docela hodně těch, kteří neseděli doma a vydali se pobavit zase trochu jinak.

Všem, kteří takové a podobné akce navštěvují, děkujeme, ostatních litujeme, neboť o hodně přicházejí, a navíc si kazí své duševní zdraví neustálým spíláním na mládež a nedostatečné kulturní vyžití v obci.

Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples Diskoples
Webdesign Petr Konečný Římskokatolická farnost Lovčice Dívčí fotbalový klub Dračice Lovčice Parkety dveře okna podlahy nechvalín Tělovýchovná jednota Kovo Ždánice