Miniaplikace

Akce 2008 - Den stolních her

V době vánoční pohody, ale mnohdy i zahálení a nicnedělání Habřéci naplánovali v neděli 28. prosince pro všechny zájemce odpoledne plné stolních her. Základem akce měl být turnaj ve stolním tenise, organizátorům se ale nepodařilo zajistit originální pingpongové stoly. Přestože je obec vlastní, nebylo možné během jednoho týdne zjistit, kde se vlastně stoly nacházejí. I přes tento nezdar se akce se stolními hrami uskutečnila. Členové spolku přinesli různé stolní deskové hry, a tak si každý, kdo přišel, mohl zahrát to, co ho baví, nebo si vyzkoušet hru, kterou neznal.

Jelikož někteří nadšenci byli opravdu natěšeni na stolní tenis, nakonec se hrál i ten. Stačilo srazit dva stoly, opatřit je uprostřed síťkou a už se hrálo. A tak si zúčastnění zahráli klasický duel, ale vyřádili se i při hromadné hře zvané autobus.

Aby návštěvníci nepadli vysílením, bylo pro ně připraveno malé občerstvení v podobě nápojů a slaného či sladkého pečiva. Dobrá nálada i herní nadšení vydržely dlouho, a tak se účastníci her rozloučili až v pozdních nočních hodinách.

Kdo tam byl, vše viděl, zkusil a zažil, odcházel vyhraný a jistě zbavený nějakého toho vánočního deka navíc. Ti ostatní nejspíš nějaké to deko ještě nabrali doma u televize.

Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her Den stolních her
Webdesign Petr Konečný Římskokatolická farnost Lovčice Dívčí fotbalový klub Dračice Lovčice Parkety dveře okna podlahy nechvalín Tělovýchovná jednota Kovo Ždánice